HAKKIMIZDA

1989 yıldan bu yana Meşrubat sektöründe yazılım çözümleri ile güvenilen ve tercih edilen bir marka olduk. Özverili destek hizmetleri ile çalıştığımız sektörün vazgeçilmezleri arasında yer aldık.
Coca cola, Pepsi, Eti, Peyman, Ülker, Doğuş, Sütaş,Tadım, Kent  gibi isim yapmış çok sayıda ki firmaların bayilerine hizmet vermekteyiz. Tüm bayiliklerin kullandığı ana satıcı firmasının programından kendi bünyemize almak için tüm yazılımlarla entegre olarak çalışırız. Bizi biz eden ve başarı basamaklarını emin adımlarla çıkmamıza neden işimize olan sevgimiz ve günün şartlarına göre kendimizi geliştirmemizdir. Çalıştığımız sektörlerin iç muhasebe uygulamasında kaçaklara ve yolsuzluklara karşı geri planda caydırıcı olması için programda her türlü önlemimizi alarak ön muhasebede çalışan ile iş veren arasında güveni inşa ettik.

2000-2001 yıllarından itibaren Restaurant ve adisyon uygulamalarını ülkemizde yaygınlaşmasını sağlayan ve ülkemizde ilk adisyon sistemlerini yapan firma olduk. Şimdi piyasada bulunan firmaların bizden esinlendiği görmekteyiz.

Market ve Otel alanlarında çok sayıda müşteriye hizmet vermekteyiz. Komplike tesisler için en çok tercih edilen firma olmayı kısa sürede başardık.

Halen Başta Ülkemiz olmak üzere Türkiye, Irak,   Hollanda, Almanya, Amerika birleşik devletleri, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan, İran, Afrika ülkeleri( Kamerun, Mali,Libya vb.)  gibi dünyanın bir çok noktasında bayiliklerimiz olup satışlarımız devam etmektedir.

Bize güvenen ve bizi tercih eden tüm bayilerimize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.